Mobilā māja — Tiny House
Ekoloģiska un pašpietiekama māja, kas sniegs Jums brīvības un neatkarības sajūtu, lai kur Jūs atrastos.
Katru projektu izstrādājam individuāli!
Mobilo Tiny House māju modeļi
Tiny house DZĪVOŠANAI
Dzīvojamās mājas tiek būvētas uz VLEMMIX piekabju bāzes, mājiņas izmērs pieskaņojams piekabes izmēriem.
UZZINĀT VAIRĀK
Tiny house BIZNESAM
Šīs mazās, pārvietojamās mājas var būt kas vairāk nekā tikai mājas! Mēs ļaujam šai koncepcijai pāraugt inovatīvos risinājumos.
UZZINĀT VAIRĀK
Mobilās mājas īpašības UN kāpēc izvēlēties Smart Eco Tiny mājas?
 • 1
  Jūs varat ceļot kopā ar savu māju
  Viena no lielākajām priekšrocībām, iegādājoties pārvietojamo māju, ir iespēja ceļot un nogādāt to uz vēlamo vietu neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārcelties, vai vienkārši doties atvaļinājumā pat nesakravājot koferus. Mobilitātes iespēja ir milzīgs ieguvums
 • 2
  Jūs varat pielāgot savu Tiny House dažādām vajadzībām
  Pārvietojamā māja var arī nebūt tradicionāla dzīvesvieta, to var pielāgot, lai izmantotu kā individuālu biroju, pakalpojumu salonu, veikalu, vai vienkārši pārvērst par jauku atpūtas vietu.
 • 3
  Videi draudzīga
  Tā kā pārvietojamā māja ir neliela, ražota no dabīgiem materiāliem un energoefektīva, tās nospiedums dabā ir neliels. Saules enerģijas izmantošana, tualetes kompostēšana un pārstrādājamu materiālu izmantošana šo ietekmi uz vidi samazina līdz minimumam.
 • 4
  Energoefektivitāte
  Enerģijas vajadzības ir daudz mazākas nekā tradicionālai mājai. Mazākas ierīces un mazāka telpa patērē mazāk enerģijas, lai sildītu un atdzesētu gaisu. Pārdomāts siltinājums un ventilācijas sistēmas mazina siltuma zudumus.
 • 5
  Viegla un ātra uzkopšana, mazāk laika/naudas tīrīšanai
  Viena no lielākajām priekšrocībām ir mazāk vietas, kas nozīmē, ka ir mazāk jātīra. Tradicionālas mājas tīrīšana var būt ļoti laikietilpīga un izmaksāt ievērojami vairāk nekā Tiny House.
 • 6
  Būvniecības un uzturēšanas izmaksas
  Viena no lielākajām nelielas priekšrocībām ir izmaksu ietaupījums. Tā kā platība ir daudz mazāka nekā vidējā mājā, jums būs mazāki elektrības rēķini, mazāki ikmēneša maksājumi un zemākas uzturēšanas izmaksas. Turklāt arī pašas mājas iegāde izmaksās krietni mazāk.
 • 7
  Iedzīve un minimālisms
  Dzīvojot tradicionālā mājā, vai dzīvoklī, mēs burtiski apaugam ar nevajadzīgām lietām. Tiny house mājiņā apkārt būs tikai tās lietas, kuras patiešām nepieciešamas un izskatās lieliski. Pati māja un tās piedāvātais dzīvesveids paver jaunu skatu uz dzīvi, sniedzot brīva laika iespējas, ko veltīt sev un ģimenei.
Ja tevi interesē sīkāka tehniskā informācija par Tiny house, lejupielādē sagatavoto materiālu
"Zaļš un Brīvs. Mazs, bet Liels"
Radām dabai draudzīgas pārvietojamas mājas, kurās baudīt mūsdienu tehnoloģiju iespējas un komfortu, tajā pašā laikā rūpējoties par apkārtējo vidi, maksimāli samazinot mākslīgo materiālu izmantošanu.

Mūsu mājiņas ir kvalificētu meistaru roku darbs, katra no tām mirdz ar savu īpašo šarmu un kvalitāti. Dabas doti materiāli apvienojumā ar inovatīviem risinājumiem nodrošina to, ka mājiņu lietošana ir droša, ekonomiska un ērta ilgtermiņā.
Procesa apraksts un termiņi
1
Konsultācija un isziņa
Jūs izstāstiet savas vēlmes, vajadzības un cerības.
Kopīgi atrodam tieši Jūsu prasībām un budžetam atbilstošu plānojumu un dizaina risinājumu, izstrādājam skices, pēc kā piedāvājam izmaksu ceļvežus.
2
Piedāvājums un līgums
Apkopojot informāciju, izstrādājam prasībām pielāgotu individuālu piedāvājumu un parakstam izpildes līgumu, pēc kā veicat depozīta iemaksu 10% apmērā no kopējās tāmes.
3
Projekta izstrāde un būvniecības uzsākšana
Balstoties uz Jūsu vajadzībām un vēlmēm, 2 nedēļu laikā izstrādājam mājas projektu, nosūtam Jums arhitektūras, dizaina un komunikāciju plānus, vizualizācijas. Kad esat apmierināts ar visiem aspektiem, sākam būvniecības procesu.
Piekabes un materiālu iegādei veicat otro maksājumu 40% apmērā.
4
Būvniecības posms
Atkarībā no projekta sarežģītības un izvēlētā aprīkojuma šis posms aizņem aptuveni 8-12 nedēļas, kuru laikā Jūs saņemat fotoreportāžas un informāciju par būvniecības procesa norisi un gaitu.
Šā posma laikā saskaņojam projekta beigu datumu. Jūs veicat trešo maksājumu 25% apmērā.
5
Piegāde un uzstādišana
Aptuveni pēc 9-15 nedēļām kopš līguma parakstīšanas Jūsu māja ir gatava doties pie Jums.
Saskaņojam piegādes vietu un apstākļus.
Veicat atlikušo maksājumu 25% apmērā
Dodamies ceļā pie Jums.
Biežāk uzdotie jautājumi
Mūsu kontakti
+371 292 39 202
kaspars@smartecotiny.com
Latvija, Ādažu novads, Alderi, Pērles 12
SIA Smart Eco Tiny

SIA "SmartEcoTiny" ir noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā. "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators".
Smartecotiny © 2022